Choď na obsah Choď na menu
 


Bratz hra 4 REAL

25. 10. 2009

Bratz 4 REAL

Hra v duchu súčasného trendu vychádza z rovnomenného filmu. Hlavnými hrdinkami sú štyri novopečené stredoškoláčky, ktoré nadšene nastupujú do prvého ročníka strednej školy. Ako to už býva, na hrdinky čaká aj problém. Ten je rovnaký ako vo filme, študenti sú rozdelení do skupín!

V hre môžete s hrdinkami prežiť najlepšie okamihy z prvého filmu, ale nielen to, hlavným hrdinkám musíte pomôcť zjednotiť študentov na súťaži talentov!

Tak čo? Pomôžte Bratz vrátiť do školy priateľstvo, aby aj ostatní študenti spoznali, že navzájom súperiace partie nie sú to pravé?

Pozrite sa na to čo vás čaká...

Bitka jedlom!

Klasika... hádžte po kamarátoch jedlo a snažte sa, aby žiadne nezasiahlo Vás. Keď prežijete 3 kolá, zvíťazíte! Pre niekoho možno zábava, v reálnom živote by som to ale radšej neskúšala .

Fotíme sa!

V priebehu hry máte možnosť fotografovať prostredníctvom špeciálneho BRATZ fotoaparátu, ktorý je súčasťou hry. Fotoaparát nájdete v ponuke, ktorá je ukrytá v pravom hornom rohu obrazovky. Aby ste ho objavili musíte kliknúť na ikonu Bratz. Potom sa objaví ponuka z ktorej vyberiete fotoaparát. Keď už máte výbavu (fotoaparát), stačí vybrať miesto, alebo osobu, ktorú práve chcete odfotografovať!

Samozrejme fotografie, ktoré nafotíte si môžete v hre, rovnako ako v normálnom živote prezerať.

Ako sa zahrať?

Patrí sa napísať nielen o téme hry, ale stratiť slovko aj o tom, ako sa dozviete čo máte v hre práve spraviť. Tvorcovia hry pre vás pripravili pomoc, úlohy, ktoré na vás v danej situácii čakajú máte popísané v denníku. Cesta k týmto informáciám je podobne jednoduchá ako k už spomínanému fotoaparátu. Stačí ak v pravom hornom rohu vyberiete ikonu Bratz a z ponuky, ktorá sa zobrazí vyberiete denník. Po kliknutí na denník sa v ňom zobrazia informácie o tom, čo máte urobiť, ale aj to, čo už ste urobili. Mne to v hre veľmi pomohlo!

Keď už ste sa dosť zabavili, hru môžete ukončiť (v ľubovoľnej situácii), ako inak stačí ak kliknete na ikonku Bratz a z ponuky vyberiete rovnakú ikonu odpoviete na otázku áno, a dostanete sa do hlavného menu hry. Tam zvolíte Koniec, ak sa Vám nechce klikať, stlačte klávesu Escape (Esc).

Ešte poznámka k ovládaniu. Ak chcete, aby vybraná postava utekala, stačí dvojklik na mieste, kam chcete, aby bežala. Ak sa chcete s niekým v hre rozprávať, kliknite na vybranú postavu, s ktorou chcete rozprávať. Ak na postavu prejdete, ale nekliknete na ňu, objaví sa bublina, akú poznáme z komiksov. Dobrá rada, rovnako ako v živote, je dobré sa porozprávať s každou postavou v hre. Oceníte to najmä ak si nebudete vedieť rady, ich názory Vám pomôžu, presnejšie povedané napovedia, čo máte robiť.

Mne sa hra veľmi páčila, užila som si s ňou veľa zábavy a určite zaujme všetkých, ktorým sa páčil rovnomenný film. Veľa zábavy!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.